تحقیق درباره کاربرد هورمون اکسین در باغبانی

|1853755|xyv|خرید آنلاین فایل|این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 5 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه ساخت اکسین عمدتا ...
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره کاربرد هورمون اکسین در باغبانی

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 5 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ساخت اکسین عمدتا در بخشهای مریستمی گیاه بخصوص ، جوانه های راسی و برگهای جوان صورت می‌گیرد. در پژوهشهای اولیه در مورد اکسین گفته شده بود که چون اندول استیک اسید از نظر ساختمان شیمیایی شبیه اسید آمینه تریپتوفان است احتمالا از تریپتوفان ساخته می‌شود. بعد از شناسایی عناصر رادیواکتیو و استفاده آنها در تحقیقات زیستی ، این نظر تائید شد.

با بکارگیری کربن رادیواکتیو (کربن ۱۴) مسیر تشکیل اندول استیک اسید (IAA) در بسیاری از گیاهان شناخته شده است که شامل مسیر زیر می‌باشد: اسید آمینه تریپتوفان بوسیله واکنش دآمیناسیون به اندول پیروویک اسید تبدیل می‌شود. سپس این ماده بوسیله واکنش دکربوکسیلاسیون به اندول استالدوئید تبدیل می‌گردد.اندول استالدئید تحت تاثیر واکنش دهیدروزناسیون به اندول استیک اسید تبدیل می‌شود.مطالب دیگر:
مقاله بررسی تئوری حسابداری (2)مقاله بررسی تئوری یادگیری و انواع آنمقاله بررسی تأثیر استرس شغلی بر رضایت شغلی كارمندان اداره كل مالیتهای غرب تهرانمقاله بررسی تأثیر آموزش مهارتهای زندگی بر سلامت روانی نوجوانانمقاله بررسی تأثیر تماشای تلویزیون بر كیفیت تحصیلی دانش آموزان ابتداییبررسی كلیات و اجزاء توربین گازبررسی لیزر و لیزر درمانی (کاربرد های آن در پزشکی)بررسی گل اُخرا و كاربرد آن در صنعت رنگ سازیبررسی مبانی راكتورهای اتمیبررسی مقایسه انگیزه مشارکت زنان و مردان مشهد به ورزش همگانیبررسی معدن آهک چمبودكتحقیق مقایسه اثر تصویرسازی توجه درونی و بیرونی بر اجرا و یادگیری یک تکلیف ردیابیبررسی میكرونوكلئوس و فعالیت میتوزی لنفوسیت های خونبررسی انواع نانو کاتالیست هامقاله نقش Router در مسیریابیبررسی نقش EARENDValue در كنترل پروژهبررسی نقش سیال حفاری در کاهش هزینه هابررسی نقش مادر درتربیت فرزندان دردوره نوجوانی از دیدگاه قران - سنت و علمبررسی هنر تحقیقی پیرامون استندهای گرافیكیبررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و بكارگیری فناوری اطلاعات و در ادارات آموزش و پرورش شهر تهران(ICT) ارتباطاتبررسی کمروییمقاله بررسی رابطه عزت نفس با پیشرفت تحصیلی در میان دانش‌آموزان مقطع دبیرستان شهرستان بیجاربررسی روشهای مختلف آبیاری بر روی برخی صفات مرفولوژیك و فیزیولوژیك برنج ‎(Oryza satival L.)مقاله تاثیر برخی از عوامل فیزیولوژیکی بر دقت پرتاب آزاد بسکتبالبررسی کشاورزی زراعت