تحقیق درباره کشت مکانیزه سیب زمینی

|1853786|xyv|خرید آنلاین فایل|این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 53 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه آماده سازي بستر ...
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره کشت مکانیزه سیب زمینی

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 53 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

آماده سازي بستر کشت

براي دستيابي به حداکثر عملکرد با غده هايي بدون عيب و نقص و داراي شکل خوب و ايجاد پشته هايي که غده هاي سيب زميني به آساني و با سرعت برداشت شوند عمليات آماده سازي سبز کشت داراي اهميت فراواني است.

در پائيز قبل از کشت، زيرکني با ساب سويل لازم است و بعد زمين را شخم زده و به همان ترتيب رها مي نمايند تا سرماي زمستان آفات موجود در خاک را از بين ببرد و علفهاي هرز بر اثر بيرون ماندن ريشه خشک گردند. در بهار مجددا زمين را شخم زده عمق شخم در اين حالت تا ميزاني است که ريشه گياه بتواند نفوذ نمايد.

کلوخه هاي خاک بايد کاملا خرد شود و در ضمن رطوبت خاک به اندازه کافي باشد. گرچه اين دو نياز گياه با يکديگر سازگار نيستند چه هر عمل خاک ورزي سبب از دست رفتن رطوبت خاک مي شود. رطوبت خاک را مي توان با سرعت بخشيدن به آماده سازي خاک تا حدودي حفظ نمود.

کلوخه هاي خاک: دلايل زيادي در توجيه از بين بردن کلوخه هاي خاک ارائه مي شود که اکثر آنها مکانيکي است.مطالب دیگر:
📌تحقیق در مورد توصيه براى زيباسازى آشپزخانه 📌تحقیق در مورد تير اندازي 📌تحقیق در مورد جايگاه برنامه ريزي درسي در سيستم آموزش و پرورش 📌تحقیق در مورد تکنولوژی آبیاری 17 ص 📌تحقیق در مورد جاوا 📌تحقیق در مورد جايگاه حقوقي زن در نهج البلاغه 37 ص 📌تحقیق در مورد جایگاه مطبوعات در سیاست ملی ارتباطی و رسانه 📌تحقیق در مورد جذب سرمايه خارجي در ايران 10 📌تحقیق در مورد جزر و مد 📌تحقیق در مورد جذب فسفر توسط گیاهاناز خاک تا سلول 16 ص 📌تحقیق در مورد جعل حديث 15 ص 📌تحقیق در مورد جنگ جهانی دوم و تاثیر آن بر ایران 📌تحقیق در مورد جمهوری خلق چین 📌تحقیق در مورد جعبه دنده ( گیر بکس ) 📌تحقیق در مورد جنگ عراق با ايران که در ايران با نام 📌تحقیق در مورد جنگ فرهنگی 📌تحقیق در مورد جوان و جایگاه و استعدادهای جوان 📌تحقیق در مورد حاشيه نشيني و تنظيم خانواده 📌تحقیق در مورد حاصلخيزي خاك و طريقه حفظ ان 20 ص 📌تحقیق در مورد حداقل مشخصات برای نصب و اجرای ویندوز 📌تحقیق در مورد حسابداري منابع انساني 24 ص 📌تحقیق در مورد حركات ارتعاشي و امواج 📌تحقیق در مورد چالشهاي حقوقي ارسال برنامه ها بوسيلة ماهواره هاي پخش مستقيم 📌تحقیق در مورد چالشهای صنعت چاپ 📌تحقیق در مورد چگونگي ارتباط با كودكان