تحقیق درباره کنترل الکترونيکي در خودروها (ECU)

|1853794|xyv|خرید آنلاین فایل|این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه به طور کلي واحده...
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق درباره کنترل الکترونيکي در خودروها (ECU)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

به طور کلي واحدهاي کنترل الکترونيکي تواناايي انجام سه کارکرد زير را دارند :

نظارت (Monitoring) بر کارکرد هاي خودرو و آگاه کردن راننده از آن ، مانند نظارت بر مصرف سوخت و آگاه کردن راننده از مصرف لحظه اي يا ميانگين سوخت ، يا نظارت بر موقعيت درها و آگاه کردن راننده از باز بودن آنها .

تنظيم (Regulating) کارکردهاي خودرو به وسيله بهينه کردن همواره ي آنها ، مانند تنظيم مصرف سوخت موتور توسط واحد کنترل الکترونيکي سيستم انژکتوري .

کنترل (Controlling) کارکردهاي خودرو از طريق محاسبه کميات خروجي بر پايه داده هاي ورودي ، مانند : کنترل ترمز به وسيله سيستم ضد قفل (ABS) .در بيشتر واحد هاي کنترل الکترونيکي سه کارکرد نظارت ، تنظيم و کنترل توامان وجود دارند .

ساختار واحد کنترل الکترونيکي :

واحد کنترلر الکترونيکي از يک ميکرو کامپيوتر يا ميکرو کنرلر (Micro Controller) به عنوان سخت افزار و نرم افزارهايي که بر روي آن اجرا مي شود ، تشکيل شده است . ميکرو کنترلر يک کامپيوتر کوچک است که همه اجزلي آن ، مانند واحد پردازش مرکزي CPU ، واحدهاي ورودي و خروجي (I/O) حافظه هاي گوناگون پاک شدني (Erasable) و پاک نشدني (Read Only ) براي نگه داري برنامه ها و داده ها ، معمولا بر روي يک تراشه نصب شده اند ، نکته مهم در ساخت سخت افزار واحد کنترل الکترونيکي ، ايسادگي آن در برابر تغيير دما ، رطوبت و تکان هاي شديدي که پس از نصب در خودرو در معرض آن قرار دارد و همچنين قابليت بالاي سازگاري الکترو مغناطيسي(EMC) آن است .مطالب دیگر:
مقدمه و تاريخچه شركت ماشین افزار کاوهكارخانه بافتينه ملايركارخانه نساجي نيكو بافمواد کامپوزیتیتقلید (شبیه سازی) عملکرد افتادگی پویای الیاف کش دار و الیاف بافته شدهبررسي آلودگي صوتي در صنعت نساجيتحول تمدنهاي مختلف و انگيزه فراز و نشيب آنهاتعاریف غزلنقش تبليغات و بازاريابي در فروش كالا و يا جلب مشترينقاشی در ایران زمینهنر چيست؟ارتباط ميان هنرهاي سنتي و كاربردي بودن اشياءهنر قلمكاري در ایرانماهيت «تصوير» و «انديشه»كليات هنر طراحي تذهيب و تشعيرفرشتوجه به خط و نوشتار در مفهوم موجود در گذشته و اكنونجزوه آموزشی پرورش مرغ بومیکشیدن چهره با تکنیک سایه زدندانلود اسلایدهای آموزشی درباره کنتاکتورهاواقعيت -انتـزاعاولين موزه ملي ايرانمقیاس کیفیت زناشویی باسبی و همکاران (RDAS) – فرم تجدیدنظر شدهدانلود تحقیق اسناد انفور ماتيك يا تله ماتيكامپرسیونیسم